בשירות הוד מלכותה - Premier League Pod

פרק 67 - פוד חירומוריניו

November 20, 2019

פרק 67 של בשירות הוד מלכותה, פודקסט ההתכוונו לעשות על נבחרות ומוקדמות היורו אבל אז היו חדשות חמות אז חזרנו להיות פודקסט הפרמיירליג של ישראל!

בן פורגס, שרון דוידוביץ' ואסף כהן על כל סערת אירועי חצי היום האחרון - פוצ'טינו מחוץ לטוטנהאם ולא אחר מאשר ז'וזה מוריניו חוזר למשחק ומגיע לספרס. האם זה היה צריך לקרות, מה המהפכה הזאת אומרת, האם טוטנהאם צריכה מאמן שחושב שהוא גדול יותר ממנה ומה לדעתנו יהיו ההשלכות.

לאחר מכן נפרדים משרון וממשיכים לדבר על סשן הנבחרות שהיה לנו בימים האחרונים - על מצבה של ישראל בפלייאוף, מה הבעיות של נבחרת אנגליה לקראת היורו, איך אסף מסכם את החזרה של הולנד לקמפיין גדול אחרי שניים בחוץ, על איטליה המפתיעה וספרד שמפתיעה (שוב) במינויי/פיטורי מאמנים.

נוסיף גם עוד סיבות לראות את משחקי סוף השבוע, חידה מיוחדת לכבוד תקופת הנבחרות, רוני או קיין ונסיים בהשראת פודקסט "התשובה" במה הדרך הנכונה לשיר קווה קווה דה לה אומה.

הפרק הזה הוא בחסות... אף אחד. אבל אם אתם רוצים להיות חסות שלנו ולעזור לנו לשמור על גחלת הפוד הזה באוויר, אתם יותר ממוזמנים לפנות אלינו בפייסבוק, בטוויטר או במייל
premierleaguepod@gmail.com

מה בפרק?
00:30 - המהפכה של טוטנהאם, פוצ'טינו בחוץ ומוריניו בפנים
23:25 - החידה השבועית
25:20 - איך הייתה פגרת הנבחרות ולמה בן מרגיש גאה
28:20 - נבחרת ישראל
35:30 - נבחרת אנגליה
39:00 - נבחרת הולנד והביוגרפיה הבעייתית של קרויף
46:20 - את מי אסף מעלה מפלייאוף דרג ב
48:30 - איטליה וספרד
53:20 - וויין רוני נגד הארי קיין, קווים לדמותו
56:50 - לקראת מחזור סוף השבוע באנגליה
01:00:55 - אתם שואלים ואנחנו עונים על הולנד וגם כל מה שלא רציתם ולא הייתם צריכים לדעת על אבא שלך קופיקו ואמא שלך היפופוטם

תודה רבה לכם שאתם מאזינים, נודה לכם אם גם תשתפו את כל החברים וניצור לנו קהילה אנגלית מפוארת.

לדף שלנו בפייסבוק:
www.facebook.com/Sport1pod

לדף שלנו בטוויטר:
twitter.com/sport1pod

האזנה נעימה!